Oferta

Imprezy

 Studniówka

Studniówka to pierwszy prawdziwy bal w życiu każdego abiturienta. Ta szalona noc uświadamia, że do egzaminu dojrzałości pozostało tylko 100 dni nauki.

Zapraszamy Państwa do wspólnej organizacji tego wydarzenia i poświęcenia uwagi naszej ofercie.

Staramy się być zawsze o krok do przodu i znamy aktualne trendy.

Wnętrza restauracji Przystań były świadkiem nie jednego Poloneza i ni jednej super imprezy do białego rana. Możemy poszczyciś się organizacją Bali Studniówkowych dla większości szkół średnich Olsztyna i okolic od 11 lat. Restauracja Przystań posiada kilka oddzielnych sal, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować zarówno duże imprezy szkolne jak i mniejsze bale.

Każdą imprezę obsługuje profesjonalna i doświadczona kadra kelnerska, a nasi kucharze sprawiają, że każde danie będzie ucztą dla podniebienia.

Złożoność i indywidualność każdego baru szkolnego wymaga opracowania wszelkich szczegółów, w związku z tym zapytania o ofertę prosimy kierować do managera restauracji Zenona Kłyszewskiego – 601-616-787 lub na adres emailowy: restauracja@przystanolsztyn.pl

 

Imprezy szkolne i akademickie

Bal Absolwenta szkoły wyższej, Bal Studniówkowy czy Bal Gimnazjalny to bez wątpienia bardzo ważne dni w życiu młodych ludzi zasługujące na najlepszą lokalizację i najwyższy standard. Zapraszamy Państwa do wspólnej organizacji tych wydarzeń i poświęcenia uwagi naszej ofercie. Staramy się być zawsze o krok do przodu i znamy aktualne trendy. Wnętrza restauracji Przystań były świadkiem nie jednego Poloneza i nie jednej super imprezy do białego rana. Możemy poszczycić się organizacją Bali Studniówkowych dla większości szkół średnich Olsztyna i okolic od 11 lat, wielu bali absolwenckich dla studentów UMW i prywantych uczelni oraz bali gimnazjalnych. Restauracja Przystań posiada kilka oddzielnych sal, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować zarówno dużej imprezy szkolne jak i mniejsze bale. Każdą imprezę obsługuje profesjonalna i doświadczona kadra kelnerska, a nasi kucharze sprawiają, że każde danie będzie ucztą dla podniebienia. Złożoność i indywidualność każdego balu szkolnego wymaga opracowania wszelkich szczegółów w związku z tym zapytania o ofertę prosimy kierować do managera restauracji.

Technika

Wielkim atutem sal restauracyjnych i konferencyjnych jest uniwersalność i wyposażenie. Doskonale prezentują się jako wnętrza wystawnicze czy konferencyjne. Przy pomocy dostępnych stołów okrągłych, prostokątnych, cocktailowych oraz olbrzymich możliwościach aranżacyjnych z łatwością można uzyskać efekt sali balowej. Wartością dodaną są tarasy na wodzie jeziora Ukiel i doskonała klimatyzacja. Sale posiadają niezależne przyłącza prądowe o optymalnych parametrach.

Kontakt

Odwiedź Nas

Restauracja Przystań
ul. Żeglarska 3, 10-160 Olsztyn


Zadzwoń do Nas
+48 89 535 01 81
+48 89 523 77 79
+48 89 527 50 90


Napisz e-mail
restauracja@przystanolsztyn.pl


Manager Zenon Kłyszewski
+48 601 616 787